FTF Finance

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Henry Ford

Misją FTF Finance jest współuczestniczyć w sukcesach naszych Klientów poprzez dostarczanie im najwyższej jakości wsparcia w zakresie finansów.

Realizujemy naszą misję wykorzystując szeroką wiedzę z zakresu bankowości, finansów, rynków pieniężnych i kapitałowych, sprzedaży, marketingu oraz zarządzania przedsiębiorstwami. Dzięki tej wiedzy możemy skutecznie wspierać naszych Klientów w ich celach biznesowych.

Z przyjemnością pomożemy Twojej Firmie. Twój sukces jest naszym sukcesem! Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Piotr Musielak - Właściciel

Profesjonalny konsultant i doświadczony menedżer finansowy, specjalizujący się w finansach przedsiębiorstw.

Piotr
            MusielakZajmuje się zarządzaniem finansami przedsiębiorstw, analizą zdolności kredytowej, tworzeniem i oceną projektów inwestycyjnych, szacowaniem ryzyka, negocjowaniem umów z instytucjami finansowymi, analizą rynkową branży i otoczenia ekonomicznego oraz sytuacji na rynkach finansowych.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiował także na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Zawodowo przez blisko 10 lat związany z bankowością korporacyjną, następnie przez ponad dekadę z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Firmę doradczą FTF Finance prowadzi od 2010 roku.

Włada biegle językiem angielskim i niemieckim, uczy się węgierskiego. Interesuje się architekturą, fotografią i nowoczesnymi technologiami.


FTF FINANCE
tel.: +48 502 855 811 office@ftf-finance.eu
Poznań


Kursy walut


Indeksy GPW


Notowania na świecie