Informacje prawne

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące aspektów formalnych i prawnych związanych z korzystaniem z naszego serwisu WWW.

Warunki korzystania z serwisu

Firma FTF szanuje pracę innych. Tego samego oczekujemy od osób odwiedzających nasz serwis. Wykorzystanie jakichkolwiek treści naszych serwisów, w szczególności tekstów, zdjęć, muzyki, treści video, odpowiednich fragmentów kodu źródłowego stron WWW, w całości lub w części, jest niedozwolone i wymaga zgody na piśmie. Prawa do materiałów i treści zawartych w naszych serwisach, w szczególności materialne prawa autorskie, należą do firmy FTF lub określonych podmiotów.

Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych.

Polityka prywatności

Nasza firma chroni prywatność osób, które odwiedzają nasz serwis i powierzają nam swoje dane. Wszystkie przekazane informacje traktujemy jako poufne. Nie udostępniamy, nie wypożyczamy i nie sprzedajemy ich podmiotom trzecim - służą tylko do kontaktu w sprawach związanych z usługami oferowanymi klientom. Dostęp do danych, które są chronione metodami informatycznymi, mają wyłączenie uprawnieni pracownicy firmy FTF. Podanie danych jest dobrowolne. Nie odpowiadamy za politykę prywatności stron internetowych, do których odnośniki umieszczone są w naszym serwisie.

Logi serwera przechowywane są przez czas nieokreślony i wykorzystywane tylko do generowania statystyk pomocnych w administrowaniu serwisem i nie są ujawniane osobom niezwiązanym z zarządzaniem serwisem.

Wróć do naszej strony głównej...


FTF FINANCE
tel.: +48 502 855 811 office@ftf-finance.eu
Poznań


Kursy walut


Indeksy GPW


Notowania na świecie